AH OerDesem meerzaden heel gesneden
Alleen in de winkel
- Extra smaakvol dankzij de toegevoegde specerijen
- Rijk gevuld en gedecoreerd met pitten en zaden
- Gemaakt met tarwe van Nederlandse bodem
- Bron van vezels
Omschrijving
- Wit tarwe-rogge meerzaden desembrood
Inhoud en gewicht
800 Gram
- Portiegrootte:
- 35 gram
- Aantal porties:
- 23
Kenmerken
- Veganistisch
Ingrediënten
Ingrediënten: 47% tarwebloem, water, 7, 8% zuurdesem (7, 1% tarwe, 0, 7% rogge), 6, 4% volkoren roggemeel, 3, 7% zonnebloempit, 3, 3% bruin lijnzaad, 3, 1% roggekorrel, 2, 3% sesamzaad, tarwegluten, gejodeerd zout, 0, 7% geel lijnzaad, 0, 6% roggezuurdesempoeder, 0, 5% tarwemoutmeel, bakkersgist, specerijen, 0, 5% volkoren tarwemeel, meelverbeteraar (ascorbinezuur [E300]). Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0, 86g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sesamzaad, Glutenbevattende Granen, Roggegluten, Tarwegluten
- Kan bevatten:
- Eieren, Melk, Noten, Soja, Gerstgluten, Haver, Lactose, Amandel
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.154 kJ (274 kcal) |
| Vet | 5,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,7 g |
| waarvan onverzadigd | 4,6 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| waarvan suikers | 1 g |
| Voedingsvezel | 4,5 g |
| Eiwitten | 9,8 g |
| Zout | 0,88 g |
Bewaren
Geschikt om thuis in te vriezen op de dag van aankoop. Binnen 1 maanden gebruiken. Voor gebruik ontdooien.Verkoopdatum: Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef.