AH Liefde & Passie OerDesem spelt boekweit ongesneden vries
per stuk
Alleen in de winkel
Liefde & Passie OerDesem heeft een rijsproces van 56 uur en wordt gemaakt van ons eigen natuurlijke desem. Op een stenen ovenvloer gebakken, heeft een smeuig kruim, stevige bite en is vol van smaak
- Rijkelijk gedecoreerd met sesam- en maanzaad.
- Op de stenen ovenvloer gebakken
- Gemaakt van uitsluitend de lekkerste, natuurlijke ingrediënten
- Bron van vezels
Omschrijving
- Bruin spelt-boekweit desembrood
- met 1,6% sesamzaad en 0,8% maanzaad
Inhoud en gewicht
550 Gram
- Portiegrootte:
- 35 gram
- Aantal porties:
- 16
Kenmerken
- Veganistisch
Ingrediënten
Ingrediënten: 30% speltbloem (tarwe), 26% volkoren speltmeel (tarwe), water, 9,7% speltdesem (tarwe), 8,9% geëxtrudeerd boekweitmeel, sesamzaad, gejodeerd zout, maanzaad, bakkersgist, koolzaadolie. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 1,09g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sesamzaad, Spelt
- Kan bevatten:
- Melk, Soja, Mosterd, Gerst, Haver, Lactose, Lupine, Rogge, Pistachenoot, Walnoot, Tarwe
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.082 kJ (256 kcal) |
| Vet | 2,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,4 g |
| waarvan onverzadigd | 1,9 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| waarvan suikers | 0,8 g |
| Voedingsvezel | 5,7 g |
| Eiwitten | 9,5 g |
| Zout | 1,1 g |
Gebruik
- Bereiding:
- laat het brood minimaal 6 uur ontdooien in de verpakking. Tip: haal het brood de avond voor gebruik uit de vriezer. Oven (180ºC): bak het brood in ca. 15 minuten af in het midden van een voorverwarmde oven. Na ontdooiing niet opnieuw invriezen.
Bewaren
In het vriesvak -12°C** 80 dagen na aankoop. In diepvries -18°C*** zie houdbaarheidsdatum.Ten minste houdbaar tot en met: zie bovenzijde. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Na ontdooiing niet opnieuw invriezen.