Omschrijving
- Wit tarwe-desempistolet
- met mais, zaden en pitten
Inhoud en gewicht
115 Gram
- Portiegrootte:
- 115 gram
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Veganistisch
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEbloem, water, 8% zuurdesem (TARWE), 5,6% pompoenpit, TARWEGLUTEN, 3,8% zonnebloempit, 2,6% geëxtrudeerde maisgries, 2,2% maïsvlok, 2% SESAMzaad, 1,8% maïsmeel, 1,6% bruin lijnzaad, ROGGEgrut, gejodeerd zout, GERSTemoutmeel, durumTARWEgriesmeel, gist, voorverstijfselde TARWEbloem, rijstmeel, specerijen, acerolapoeder, zetmeel (TARWE, aardappel), koolzaadolie, ROGGEbloem, TARWEmoutmeel, TARWEkiem. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 1,13g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Sesamzaad, Glutenbevattende Granen, Gerst, Rogge, Tarwe
- Kan bevatten:
- Noten, Soja, Haver, Spelt, Walnoot
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.311 kJ (311 kcal) |
| Vet | 7 g |
| waarvan verzadigd | 1,1 g |
| waarvan onverzadigd | 5,4 g |
| Koolhydraten | 47 g |
| waarvan suikers | 1 g |
| Voedingsvezel | 4 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 1,15 g |