Streeckgenoten Pikante pastasalade
Alleen in de winkel
minimaal 6 dagen houdbaar
- Slagerij van Melik, een ambachtelijke slagerij uit Landgraaf
- Gemaakt met verse groenten en rode peper
- Zeer geschikt voor bij de bbq of gewoon als onderdeel van een maaltijd
Omschrijving
- Pikante Pastasalade bevat suiker en zoetstof
Extra informatie
Wij zijn te vinden in het hart van Beekbergen. Ons familiebedrijf bestaat al sinds 1905, toen het werd opgericht door Jannes Wilbrink in Beekbergen beter bekend als Jannes de slachter . Tegenwoordig staat zijn achterkleinzoon, Lammert Wilbrink, met dezelfde passie achter het hakblok. Ons bedrijf straalt nog altijd het echte ambacht uit. U vindt bij ons een ruim assortiment aan vlees- en vleeswaren, verse huisgemaakte maaltijden en soepen.
Inhoud en gewicht
400 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: gekookte penne (36%)(water, pasta (durum tarwegries) (GLUTEN)), groente (SELDERIJ) (paprika, wortel, selderij (SELDERIJ), zilverui, augurk, aubergine, ui, rode peper (<1%), knoflook), plantaardige olie (koolzaad, zonnebloem, raapzaad), water, suiker, azijn, scharrelkippenei (EI), specerijen (MOSTERD), aroma, voedingszuur (E270, E385, E330), zuurteregelaar (E575), tomaat, conserveermiddel (E211, E202), zout, lactose (MELK), verdikkingsmiddel (E415, E412), antioxidant (SULFIET) (E223 (SULFIET), E300), kleurstof (E160c), wijnazijn, zoetstof (E954), kruiden.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Eieren, Mosterd, Sulfieten, Lactose, Melk, Selderij, Glutenbevattende Granen
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 771 kJ (185 kcal) |
| Vet | 12 g |
| waarvan verzadigd | 1,08 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan suikers | 3,54 g |
| Eiwitten | 2,91 g |
| Zout | 1,02 g |
Bewaren
Na openen beperkt houdbaar. Bij maximaal 7ºC tenminste houdbaar tot en met: