Omschrijving
- Koek met 23% melkchocolade omhuld met een gekleurd suikerlaagje en gedecoreerd met 3,9% glazuur
Inhoud en gewicht
76 Gram
- Portiegrootte:
- 76 gram
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Vegetarisch
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, tarwebloem, bruine suiker, roomboter, water, plantaardig vet (palm, kokos), raapolie, invertsuikerstroop, cacaomassa°, cacaoboter°, vollemelkpoeder, mageremelkpoeder, scharreleipoeder, zetmeel (maïs, rijst), rijsmiddel (natriumcarbonaten [E500], difosfaten [E450]), vegetarisch weipoeder, zout, natuurlijk aroma, vegetarische lactose, dextrine, emulgator (lecithinen [E322 (soja)], xanthaangom [E415], mono- en diglyceriden van vetzuren [E471], guarpitmeel [E412], arabische gom [E414]), kleurstof (annatto norbixine [E160b(ii)], bietenrood [E162], kopercomplexen van chlorofyl en chlorofyline [E141], curcumine [E100], karamel [E150a]), kleurend spirulina-extract. Waarvan toegevoegde suikers 39g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,37g per 100 gram °Rainforest Alliance gecertificeerd. Zie voor meer informatie ra.org
Allergie-informatie
- Bevat:
- Eieren, Melk, Soja, Lactose, Tarwe
- Kan bevatten:
- Gerst, Khorasantarwe, Haver, Spelt, Rogge, Amandel, Hazelnoot, Pistachenoot, Walnoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.958 kJ (467 kcal) |
| Vet | 20 g |
| waarvan verzadigd | 11 g |
| waarvan onverzadigd | 8,2 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan suikers | 44 g |
| Voedingsvezel | 0,7 g |
| Eiwitten | 3,3 g |
| Zout | 0,4 g |