Omschrijving
- Donut met 13% citroensmaakvulling, 11% gele glazuurcoating en 2,3% suikerdecoratie
Inhoud en gewicht
87 Gram
- Portiegrootte:
- 87 gram
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Vegetarisch
Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEbloem, water, plantaardig vet (palm, palmpit, kokos), suiker, glucosestroop, gecondenseerde magere MELK, vegetarisch WEIpoeder, zonnebloemolie, zetmeel (TARWE, mais), gist, dextrose, vegetarische LACTOSE, rijsmiddel (natriumcarbonaten [E500], difosfaten [E450]), emulgator (mono- en diglyceriden van vetzuren [E471], natriumstearoyl-2-lactylaat [E481], mono- en diglyceriden van vetzuren, veresterd met monoacetyl- en diacetylwijnsteenzuur [E472e], lecithinen [E322]), zout, VRIJE-UITLOOPEI-eiwitpoeder, stabilisator (guarpitmeel [E412], xanthaangom [E415], cellulosegom [E466]), concentraat (0,1% citroen, rode biet), kleurstof (carotenen [E160a]), natuurlijk aroma, voedingszuur (citroenzuur [E330]), magereMELKpoeder, spirulina-extract, antioxidant (ascorbinezuur [E300]), trehalosedihydraat*. *Trehalose is een bron van glucose. Waarvan toegevoegde suikers 18g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,4g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Eieren, Melk, Lactose, Tarwe
- Kan bevatten:
- Soja, Mosterd, Gerst, Rogge, Amandel, Hazelnoot, Pecannoot, Pistachenoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.653 kJ (396 kcal) |
| Vet | 23 g |
| waarvan verzadigd | 12 g |
| waarvan onverzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 40 g |
| waarvan suikers | 22 g |
| Voedingsvezel | 1,2 g |
| Eiwitten | 6,6 g |
| Zout | 1 g |