Omschrijving
- Roomboter croissant
- met 16% frambozenjam
Inhoud en gewicht
45 Gram
- Portiegrootte:
- 45 gram
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Vegetarisch
Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEbloem, water, 18% ROOMBOTER, suiker, 3% framboos, glucose-fructosestroop, SCHARRELEI, gist, gejodeerd zout, MELKpoeder, TARWEGLUTEN, gemodificeerd zetmeel ( aardappel, maïs), rodebietenconcentraat, verdikkingsmiddel (pectinen [E440]), zuurteregelaar (calciumcitraten [E333], natriumcitraten [E331]), meelverbeteraar (citroenzuur [E330], ascorbinezuur [E300]), emulgator (mono- en diglyceriden van vetzuren, veresterd met monoacetyl- en diacetylwijnsteenzuur [E472e], lecithinen [E322]), SCHARRELEI-eiwitpoeder, dextrose, vegetarische LACTOSE, magereMELKpoeder, aroma, raapolie. Waarvan toegevoegde suikers 13g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,59g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Eieren, Melk, Lactose, Tarwe
- Kan bevatten:
- Sesamzaad, Soja, Amandel, Hazelnoot, Pecannoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.422 kJ (339 kcal) |
| Vet | 15 g |
| waarvan verzadigd | 8,7 g |
| waarvan onverzadigd | 6,3 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| waarvan suikers | 14 g |
| Voedingsvezel | 1,3 g |
| Eiwitten | 6,4 g |
| Zout | 0,65 g |