Omschrijving
- Roomboter croissant
- met 36% abrikozenjam
Inhoud en gewicht
45 Gram
- Portiegrootte:
- 45 gram
- Aantal porties:
- 1
Kenmerken
- Vegetarisch
Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEbloem, 18% ROOMBOTER, water, suiker, puree (2,5% abrikoos, appel), SCHARRELEI, glucose-fructosestroop, gist, volleMELKpoeder, extract van paprika, gejodeerd zout, TARWEGLUTEN, geleermiddel (pectinen [E440], johannesbroodpitmeel [E410]), antioxidant (ascorbinezuur [E300]), zuurteregelaar (natriumcitraten [E331], citroenzuur [E330]), emulgator (mono- en diglyceriden van vetzuren, veresterd met monoacetyl- en diacetylwijnsteenzuur [E472e], lecithinen [E322]), kurkuma-extract, SCHARRELEI-eiwitpoeder, dextrose, aroma, vegetarische LACTOSE, magereMELKpoeder, conserveermiddel (kaliumsorbaat [E202]), raapolie. Waarvan toegevoegde suikers 13g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,63g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Eieren, Melk, Lactose, Tarwe
- Kan bevatten:
- Sesamzaad, Soja, Amandel, Hazelnoot, Pecannoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.424 kJ (340 kcal) |
| Vet | 15 g |
| waarvan verzadigd | 8,8 g |
| waarvan onverzadigd | 6,2 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| waarvan suikers | 14 g |
| Voedingsvezel | 1,3 g |
| Eiwitten | 6,5 g |
| Zout | 0,7 g |