Omschrijving
- Salami
- Let op, het worstvel is niet eetbaar.
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
180 Gram
- Portiegrootte:
- 10 gram
- Aantal porties:
- 18
Kenmerken
- Glutenvrij
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: varkensvlees, zout, dextrose, specerijen, aroma, antioxidant (natriumascorbaat [E301]), conserveermiddel (natriumnitriet [E250], kaliumnitraat [E252]). Waarvan toegevoegde suikers 0,3g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 4,04g per 100 gram Voor 100 g Strolghino is 157 g varkensvlees gebruikt.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.447 kJ (348 kcal) |
| Vet | 26 g |
| waarvan verzadigd | 11 g |
| waarvan onverzadigd | 15 g |
| Koolhydraten | 0,5 g |
| waarvan suikers | 0,3 g |
| Voedingsvezel | 0 g |
| Eiwitten | 28 g |
| Zout | 4,2 g |
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie verpakking. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Koel, donker en droog bewaren. Na openen beperkt houdbaar.