3
ca. 240 g
AH Brochette junior bel
3
ca. 240 g
minimaal 2 dagen houdbaar
- Perfect voor elk BBQ Aperitief
- Snel klaar op de BBQ
- Varkens-Kalfsvlees met paprika marinade
- Heerlijk mals met goudbruine korst
Omschrijving
- Spiesjes
- met gekookt en gemarineerd varkens- en kalfsvlees
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
240 Gram
- Portiegrootte:
- 80 gram
- Aantal porties:
- 3
Ingrediënten
Ingrediënten: 77% varkensvlees, 12% kalfsvlees, water, plantaardige olie (raap, zonnebloem), zout, specerijen, varkenseiwit, kruiden, wei-eiwit, emulgator (difosfaten [E450], trifosfaten [E451]), dextrose, aroma's (melk), kaliumchloride (dieetzout), antioxidant (ascorbinezuur [E300], natriumascorbaat [E301]), paprikapuree, natuurlijk aroma, voedingszuur (citroenzuur [E330]). Waarvan toegevoegde suikers 0,5g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 1,04g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Lactose, Tarwe
- Kan bevatten:
- Eieren, Sesamzaad, Soja, Selderij, Mosterd
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.209 kJ (290 kcal) |
| Vet | 20 g |
| waarvan verzadigd | 6,5 g |
| waarvan onverzadigd | 13 g |
| Koolhydraten | 1,4 g |
| waarvan suikers | 0,9 g |
| Voedingsvezel | 0,4 g |
| Eiwitten | 26 g |
| Zout | 1,35 g |
Gebruik
- Bereiding:
- Barbecue: grill de brochettes in 10 minuten gaar. Koekenpan: verhit vloeibare margarine en/of (olijf)olie en bak de brochettes rondom bruin en op matige temperatuur in 5-10 minuten gaar. Let op, product door en door verhitten.
Bewaren
Geschikt om thuis in te vriezen op de dag van aankoop. Binnen 6 maanden gebruiken. Voor gebruik ontdooien.Te gebruiken tot en met: zie voorzijde, mits gekoeld bewaard (max. 4°C). Gebruik voor of op de vermelde datum. Niet gebruiken na deze datum. Na openen beperkt houdbaar.