Omschrijving
- Maïszoutje met paprikasmaak
Inhoud en gewicht
170 Gram
- Portiegrootte:
- 30g¹ (¹)Gemiddelde portie
- Aantal porties:
- 5 - 6
Ingrediënten
Ingrediënten: maïsmeel, zonnebloemolie, paprikasmaak [suiker, zout, paprikapoeder, uienpoeder, knoflookpoeder, aroma's, gerookte zoete paprikapoeder, fructose, kleurstof (paprika-extract), cayennepeper, voedingszuur (citroenzuur)], suiker, zout.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.203 kJ (527 kcal) |
| Vet | 30 g |
| waarvan verzadigd | 2,9 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| waarvan suikers | 4,7 g |
| Voedingsvezel | 1,2 g |
| Eiwitten | 5,8 g |
| Zout | 1,8 g |
Bewaren
Koel en droog bewaren.
Herkomst
Geproduceerd in de Benelux
Contactgegevens
Leverancier
PepsiCo Nederland BV (Foods Division)
Stadsplateau 22-23, 3521 AZ Utrecht, the Netherlands
0800-7377426