1
90 g
Jimmy's Popcorn churros
Alleen in de winkel
1
90 g
- Unieke crunch met de smaak van churros
- Ingredienten van natuurlijke oorsprong
- Rijk aan vezels
- Geschikt voor vegetariers/veganisten
Omschrijving
- Popcorn met Churros smaak
- vezelrijk
Extra informatie
Jimmys popcorn is de echte popcorn die je uit de bioscoop kent, met extra veel smaak om intens van te genieten. Tijdens je favoriete film of serie, of als tussendoortje, voor elk moment. De ideale traktatie voor wie net iets gezonder wil snacken zonder in te leveren op smaak! Gemaakt van ingredienten van natuurlijke oorsprong en overgoten met de lekkerste smaak. Geschikt voor vegetariers en veganisten.
Inhoud en gewicht
90 Gram
- Portiegrootte:
- Portion per 20 g* *Gemiddelde portie 20 g
- Aantal porties:
- 4 - 5
Kenmerken
- Society of the Plastics Industry (SPI)
- Triman
- Groene Punt
- Veganistisch
Ingrediënten
Ingrediënten: Popcorn met churrossmaak: maïs, plantaardige olie (palm), suiker, kruidenmix [suiker (poedersuiker, antiklontermiddel: tricalciumfosfaat, dextrose), specerijen (cassia), natuurlijke aroma, gebrande suikerpoeder, plantaardige olie (zonnenbloem)] emulgator: lecithine (raapzaad).
Allergie-informatie
- Bevat:
- Maïs
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.994 kJ (476 kcal) |
| Vet | 24 g |
| waarvan verzadigd | 9,2 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 27 g |
| Voedingsvezel | 7,7 g |
| Eiwitten | 5,6 g |
| Zout | 0 g |
Gebruik
WAARSCHUWING: Product kan ongepofte maiskorrels bevatten. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
Bewaren
Koel, droog, en donker bewaren, na opening beperkt houdbaar.
Contactgegevens
Leverancier
Jimmy Products B.V.
Postbus 9101 3007 AC Rotterdam The Netherlands