2
200 g
Param Paneer
200 g·Prijs per KG € 12,45
2
200 g
Paneer, ofwel Indian cottage cheese, heeft een zachte textuur en milde smaak. Ook neemt het smaken perfect op. Door het lage vet- en hoge eiwitgehalte is het de ideale vleesvervanger in gerechten!
- Smaak: zacht en mild
- Gemaakt van: koemelk?
- Herkomst: Denemarken
- Heerlijk in currys en in soepen, ook perfect om te marineren en grillen
Omschrijving
- Middelvette zachte kaas, 25% vet in droge stof
Inhoud en gewicht
200 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: KOEMELK (EU), zout, vegetarisch stremsel. Allergenen: MELK en LACTOSE.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Lactose
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 724 kJ (173 kcal) |
| Vet | 10 g |
| waarvan verzadigd | 6,5 g |
| Koolhydraten | 3,8 g |
| waarvan suikers | 3 g |
| Eiwitten | 17 g |
| Zout | 1 g |
Gebruik
- Serveren:
- Cube, bake, grill, fry
Bewaren
Bewaaradvies: gekoeld bewaren +2°-+7°C. Na opening: 3 dagen houdbaar in de koelkast.
Herkomst
Geproduceerd in Denemarken.