4
2 pers | 15 min
AH Kip groente kebab verspakket
4
2 pers | 15 min
minimaal 2 dagen houdbaar
- Wat handig! Met dit pakket maak je in een handomdraai een lekkere, verse kip-groente kebab met flatbread, die je met trots op tafel kunt zetten. En het mooie is: het pakket bevat precies de juiste hoeveelheden.
- 2 personen
- Zelf toevoegen:. 200 g kip(dij)filet. 200 ml skyr IJslandse stijl. 2 (eiwitrijke) flatbreads. 1 el (olijf)olie
- Bereidingstijd: 15 minuten. Oventijd: 30 minuten
Omschrijving
- Pakket voor het maken van een flatbread met kip en groente
- met 3,1% kruidenmix
Inhoud en gewicht
581 Gram
- Portiegrootte:
- 594 gram
- Aantal porties:
- 2
Kenmerken
- Vegetarisch
- Glutenvrij
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: groente (30% aubergine, 22% ui, 15% tomaat, 15% rode paprika, 2,1% knoflook), limoen, specerijen (koriander, kurkuma, komijn, venkelzaad, knoflook, ui, gember, peper, piment, kaneel, steranijs), zout, oregano, zonnebloemolie. Waarvan toegevoegde suikers 0,5g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,2g per 100 gram
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het bereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 501 kJ (119 kcal) |
| Vet | 3,3 g |
| waarvan verzadigd | 0,6 g |
| waarvan onverzadigd | 2,6 g |
| Koolhydraten | 13 g |
| waarvan suikers | 2,5 g |
| Voedingsvezel | 1,9 g |
| Eiwitten | 8,4 g |
| Zout | 0,45 g |
Gebruik
- Bereiding:
- Inhoud pakket:
- 1 tomaat
- 1 aubergine
- 1 rode paprika
- 1 ui
- 2 knoflooktenen
- 1 limoen
- zakje kruidenmix
- Zelf toevoegen:
- 200 g kip(dij)filet
- 200 ml skyr IJslandse stijl
- 2 (eiwitrijke) flatbreads
- 1 el (olijf)olie
- Bereiden:
- 1. Verwarm de oven voor op 200°C.
- 2. Maak de groente en het fruit schoon. Snijd de tomaat, aubergine en paprika in stukken. Pel de ui en de knoflook, snijd de ui in parten en hak de knoflook fijn. Snijd de kip in blokken. Rasp de schil van de limoen en pers de limoen uit.
- 3. Meng de skyr met 1 theelepel van de kruidenmix, de helft van de limoenrasp en sap of voeg naar smaak toe en zet weg voor later gebruik. Voeg indien nodig wat water toe aan het sausje wanneer deze te dik is.
- 4. Meng de groente met de kip, 1 eetlepel olie en de overige kruidenmix.
- 5. Verdeel het kip-groentemengsel over een bakplaat en bak 30-35 minuten in de oven. Besprenkel met de overige limoensap naar smaak.
- 6. Bereid het flatbread volgens de aanwijzingen op de verpakking.
- 7. Besmeer het flatbread met het skyr sausje en schep hierop het kip-groentemengsel.
- TIP: Bestrooi voor serveren met fijngesneden koriander of bosui naar smaak.
- VEGATIP: Vervang de kip door 250 g in repen gesneden oesterzwammen.
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie bovenzijde. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Na aankoop bewaren in de koelkast.
Herkomst
Klasse: 1
| Maand | Oorsprong |
|---|---|
| Januari | EU / Niet-EU |
| Februari | EU / Niet-EU |
| Maart | EU / Niet-EU |
| April | EU / Niet-EU |
| Mei | EU / Niet-EU |
| Juni | EU / Niet-EU |
| Juli | EU / Niet-EU |
| Augustus | EU / Niet-EU |
| September | EU / Niet-EU |
| Oktober | EU / Niet-EU |
| November | EU / Niet-EU |
| December | EU / Niet-EU |
Het land van oorsprong kan door onvoorziene omstandigheden afwijken van deze kalender.
Contactgegevens
Leverancier
Verpakt voor: Albert Heijn B.V.
Provincialeweg 11, 1506 MA ZAANDAM, Nederland
https://www.ah.nl/https://www.ah.be/