Koken met dit product
Omschrijving
- Gezouten aardappelchips met verlaagd vetgehalte
- 30% less fat** **30% minder vet dan gewone aardappelchips.
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
170 Gram
- Portiegrootte:
- 30g (1) gemiddelde portie
- Aantal porties:
- 5 - 6
Kenmerken
- Groene Punt
- Recyclebaar
Ingrediënten
Ingrediënten: aardappelen, zonnebloemolie (21%), zout.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.250 kJ (490 kcal) |
| Vet | 21 g |
| waarvan verzadigd | 2,2 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| waarvan suikers | 0,5 g |
| Voedingsvezel | 4,5 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 1,4 g |
Bewaren
Droog bewaren.
