Omschrijving
- Assortiment van gevulde chocolade-eitjes
- Pure, witte en melkchocolade met 32% hazelnootpraliné en 9% hele hazelnoot. Melkchocolade met 43% mokkacrèmevulling. Pure chocolade met 40% advocaatsmaakvulling. Melkchocolade met 39% hazelnootpraliné en 1,2% crisps. Melkchocolade met 10% karamelstukjes en 0,03% zeezout.
- Delicata koopt gecertificeerde cacao in van Rainforest Alliance en werkt volgens de vijf samenwerkingsprincipes van de Open Chain, opgezet door Tony's Chocolonely. Lees meer op www.ra.org en www.tonysopenchain.com
Inhoud en gewicht
500 Gram
- Portiegrootte:
- 7,5 gram
- Aantal porties:
- 67
Kenmerken
- Rainforest Alliance people & nature
- Tony's Open Chain
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, cacaomassa°, 10% hazelnoot°, cacaoboter°, plantaardig vet (palm, zonnebloem, koolzaad, kokos [in wisselende verhoudingen]), vollemelkpoeder, weipoeder, dextrose, magere cacaopoeder°, watervrij melkvet, glucosestroop, emulgator (sojalecithine [E322]), 0, 4% koffieº, rijstbloem, room, roomboter, zout, natuurlijk aroma, zeezout, natuurlijk vanillearoma, kleurstof (curcumine [E100]), rijsmiddel (natriumcarbonaat [E500]). Waarvan toegevoegde suikers gemiddeld 40g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout gemiddeld 0, 07g per 100 gram Cacaobestanddelen ten minste 34%, melkbestanddelen ten minste 19%. cacaobestanddelen ten minste 57%. °Rainforest Alliance gecertificeerd. Zie voor meer informatie ra.org melkbestanddelen ten minste 19%.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Noten, Soja, Lactose, Hazelnoot
- Kan bevatten:
- Glutenbevattende Granen, Amandel, Tarwegluten
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.368 kJ (569 kcal) |
| Vet | 38 g |
| waarvan verzadigd | 21 g |
| waarvan onverzadigd | 16 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan suikers | 47 g |
| Voedingsvezel | 3,8 g |
| Eiwitten | 5,8 g |
| Zout | 0,23 g |
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie zijkant. Kijk, ruik en proef na deze datum. Koel, donker en droog bewaren.