Rucolasalade met balsamico dressing van Bertolli (advertentie)

Koken met Bertolli: proef de authentieke smaak van Italië met Bertolli olijfolie en balsamico-azijn. Deze salade van rucola, tomaatjes en burrata is gegarandeerd genieten.

360 kcal

10 min. bereiden

4.5/5

(2)

Ingrediënten

Aantal personen

Aantal personen: 4

  • 100 ml Bertolli extra vierge originale olijfolie

  • 25 ml Bertolli balsamico azijn

  • 1 eetlepel Bertolli extra vierge originale olijfolie

  • 250 gram cherrytomaten

  • 60 gram pijnboompitten

  • 100 gram rucola

  • 285 gram burrata

  • 7.5 gram verse basilicum

Ontdek meer van dit soort gerechten

Ook te zien in

juli 2024 - juli 2024

Bertolli

Aan de slag

  1. Giet de Bertolli Balsamico-azijn en de Bertolli Extra Vergine Olijfolie Originale in een kom en mix dit tot een dressing.

  2. Karamelliseer ondertussen de cherrytomaatjes op laag vuur ongeveer 5minuten in Bertolli Extra Vergine Olijfolie Originale.

  3. Rooster de pijnboompitten en laat ze afkoelen.

  4. Meng de rucola sla met de dressing en voeg de cherrytomaten en de zongedroogde tomaten toe.

  5. Leg de bol burrata in het midden van de salade en besprenkel met wat olijfolie, zwarte peper, de pijnboompitten en de verse basilicum. Buon appetito!

  • algemeenDit recept is ontwikkeld door Bertolli. Allerhande is niet verantwoordelijk voor de juistheid van receptuur en/of voedingswaarden.
  • algemeenMeer weten over kooktechnieken?

Wat vond je van dit recept?

Voedingswaarden

energie360 kcal

koolhydraten6 g

waarvan suikers5 g

natrium200 mg

eiwit6 g

vet34 g

waarvan verzadigd9 g

vezels3 g


Gerelateerde recepten

Rucolasalade met balsamico dressing van Bertolli (advertentie)

Koken met Bertolli: proef de authentieke smaak van Italië met Bertolli olijfolie en balsamico-azijn. Deze salade van rucola, tomaatjes en burrata is gegarandeerd genieten.

4 personen

360 kcal

10 min. bereiden

Aan de slag

  • Giet de Bertolli Balsamico-azijn en de Bertolli Extra Vergine Olijfolie Originale in een kom en mix dit tot een dressing.

  • Karamelliseer ondertussen de cherrytomaatjes op laag vuur ongeveer 5minuten in Bertolli Extra Vergine Olijfolie Originale.

  • Rooster de pijnboompitten en laat ze afkoelen.

  • Meng de rucola sla met de dressing en voeg de cherrytomaten en de zongedroogde tomaten toe.

  • Leg de bol burrata in het midden van de salade en besprenkel met wat olijfolie, zwarte peper, de pijnboompitten en de verse basilicum. Buon appetito!

algemeen:Dit recept is ontwikkeld door Bertolli. Allerhande is niet verantwoordelijk voor de juistheid van receptuur en/of voedingswaarden.

algemeen:Meer weten over kooktechnieken (https://www.ah.nl/allerhande/artikelen/kooktechnieken)?

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

Ingrediënten

(Op basis van 4 personen)

100 ml Bertolli extra vierge originale olijfolie

25 ml Bertolli balsamico azijn

1 el Bertolli extra vierge originale olijfolie

250 g cherrytomaten

60 g pijnboompitten

100 g rucola

285 g burrata

7½ g verse basilicum

Dit heb je nodig