Paastrifle met leftover stol, fruit en popcorn

Een showstopper voor Pasen: laagjes feeststol, vla, fruit en popcorn maken samen deze spectaculaire trifle. Perfect om te delen! In een halfuurtje gepiept.

495 kcal

30 min. bereiden

5/5

(1)

Ingrediënten

Aantal personen

Aantal personen: 8

  • 225 gram frambozen

  • 3 eetlepel fijne kristalsuiker

  • 150 gram aardbeien

  • 1 biologische citroen

  • 100 gram chocolade eitjes assorti melk-wit-puur

  • 250 ml slagroom

  • 500 gram AH Excellent feeststollen

  • 550 gram vanillevla

  • 40 gram AH Excellent Paasmaker popcorn geel

  • 12 gram AH Excellent Paasmaker eetbaar bloemetjespapier

Dit heb je nodig

  • trifleschaal glas (Ø 19 cm)


Ontdek meer van dit soort gerechten

Ook te zien in

2026 nr. 02 - We zijn er gék op!

Aan de slag

  1. Prak de frambozen met de helft van de suiker met een vork fijn. Snijd de aardbeien in kwarten en meng met de rest van de suiker. Boen de citroen schoon, rasp de gele schil van de vrucht en meng het rasp met de aardbeien. Laat staan tot gebruik. Hak ⅔ van de paaseitjes grof. Klop de slagroom stijf.

  2. Haal de amandelspijs uit de paasstol. Snijd de stol in plakken van 1 cm dik en verdeel de helft over de bodem van de trifleschaal. Verdeel de amandelspijs erover.

  3. Verdeel de helft van de vla over de paasstol in de trifleschaal. Verdeel daar de frambozen over. Voeg de rest van de paasstol, de grofgehakte paaseitjes, de rest van de vla en de slagroom toe. Schep daarop de aardbeien met het sap.

  4. Bestrooi met de rest van de paaseitjes en de popcorn en versier met de eetbare bloemen.

  • variatietipJe kunt ⅓ van de vla vervangen door advocaat.
  • variatietipJe kunt in plaats van frambozen en aardbeien ook mango of banaan gebruiken. En gebruik gewoon de paaseitjes die je nog in huis hebt.
  • algemeenMeer weten over kooktechnieken?

Wat vond je van dit recept?

Voedingswaarden

energie495 kcal

koolhydraten61 g

waarvan suikers41 g

natrium240 mg

eiwit9 g

vet23 g

waarvan verzadigd12 g

vezels4 g


Gerelateerde recepten

Paastrifle met leftover stol, fruit en popcorn

Een showstopper voor Pasen: laagjes feeststol, vla, fruit en popcorn maken samen deze spectaculaire trifle. Perfect om te delen! In een halfuurtje gepiept.

nagerecht

8 personen

495 kcal

30 min. bereiden

Aan de slag

  • Prak de frambozen met de helft van de suiker met een vork fijn. Snijd de aardbeien in kwarten en meng met de rest van de suiker. Boen de citroen schoon, rasp de gele schil van de vrucht en meng het rasp met de aardbeien. Laat staan tot gebruik. Hak ⅔ van de paaseitjes grof. Klop de slagroom stijf.

  • Haal de amandelspijs uit de paasstol. Snijd de stol in plakken van 1 cm dik en verdeel de helft over de bodem van de trifleschaal. Verdeel de amandelspijs erover.

  • Verdeel de helft van de vla over de paasstol in de trifleschaal. Verdeel daar de frambozen over. Voeg de rest van de paasstol, de grofgehakte paaseitjes, de rest van de vla en de slagroom toe. Schep daarop de aardbeien met het sap.

  • Bestrooi met de rest van de paaseitjes en de popcorn en versier met de eetbare bloemen.

variatietip:Je kunt ⅓ van de vla vervangen door advocaat.

variatietip:Je kunt in plaats van frambozen en aardbeien ook mango of banaan gebruiken. En gebruik gewoon de paaseitjes die je nog in huis hebt.

algemeen:Meer weten over kooktechnieken (https://www.ah.nl/allerhande/artikelen/kooktechnieken)?

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

Ingrediënten

(Op basis van 8 personen)

225 g frambozen

3 el fijne kristalsuiker

150 g aardbeien

1 biologische citroen

100 g chocolade eitjes assorti melk-wit-puur

250 ml slagroom

500 g AH Excellent feeststollen

550 g vanillevla

40 g AH Excellent Paasmaker popcorn geel

12 g AH Excellent Paasmaker eetbaar bloemetjespapier

Dit heb je nodig

  • trifleschaal glas (Ø 19 cm)