2
75 g
Upfront Eiwit rijstpudding banaan smaak
75 g·Prijs per KG € 29,20
Alleen in de winkel
2
75 g
Een goede start van je dag of snelle koolhydraten nodig voor het sporten? de upfront eiwit rijstpudding cup is een voedzaam, eiwitrijke portie klaar in een handomdraai..
- 45g koolhydraten, 20g eiwit
- Slechts 7 ingredienten
- Additief vrij
- Banaan smaak
Omschrijving
- Rijstgriesmeelpudding met wei-eiwit en banaan smaak.
Inhoud en gewicht
75 Gram
- Aantal porties:
- 1
Ingrediënten
Ingrediënten: rijstgriesmeel (41%), wei-eiwit concentraat (MELK) (30%), rijstbloem (15%), ruwe rietsuiker, banaan poeder (2,3%), natuurlijk banaan aroma, zeezout Kan gluten, ei en soja bevatten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk
- Kan bevatten:
- Glutenbevattende Granen, Eieren, Soja
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.587 kJ (379 kcal) |
| Vet | 3 g |
| waarvan verzadigd | 1,9 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan suikers | 14 g |
| Voedingsvezel | 0,3 g |
| Eiwitten | 27 g |
| Zout | 0,33 g |
Gebruik
- Bereiding Mixen in water of melk:
- Voeg 120ml heet water toe - roeren - 5 min laten staan.
Bewaren
Koel en droog bewaren. Ten minste houdbaar tot einde/ batchnr.: zie achterzijde.