5
1,5 kg
Silifke Kombi beyaz kaas
1,5 kg·Prijs per KG € 7,49
Alleen in de winkel
5
1,5 kg
Zachte witte zuivelbereiding met plantaardige olie in pekewater
- Deze witte kaas is speciaal geschikt voor het maken van börek.
- De kaas smelt gelijkmatig tijdens het bakken en blijft stevig van structuur
- Ook goed te gebruiken in warme gerechten of ovenschotels.
Omschrijving
- Voedingsproduct bereid met magere melk en palmolie, in pekelwater.
Inhoud en gewicht
1.500 Gram
- Uitlekgewicht:
- 800.0 Gram
Ingrediënten
Ingrediënten: gepasteuriseerde KOEMELK, palmolie (22%), zout, ZUURSEL, microbieel stremsel.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk
Voedingswaarden
Deze waarden gelden voor het onbereide product.
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.001 kJ (242 kcal) |
| Vet | 22 g |
| waarvan verzadigd | 11 g |
| Koolhydraten | 2 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Eiwitten | 9 g |
| Zout | 3 g |
Bewaren
Koel bewaren: 2⁰C – 5⁰C.