Omschrijving
- Aardappelsnack met paprikasmaak
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Extra informatie
Heerlijke, krokante chips om van te genieten tijdens de borrel, met vrienden of heerlijk languit op de bank. Crunch the moment!
Inhoud en gewicht
150 Gram
- Portiegrootte:
- 1 portie = 30 g.
- Aantal porties:
- 5
Ingrediënten
Ingrediënten: Aardappelen, plantaardige oliën (zonnebloem, raapzaad in wisselende verhoudingen), zout, paprikapoeder, suiker, natuurlijk aroma, uienpoeder, gistextract, knoflookpoeder, gist, kleurstof (paprika-extract), voedingszuur (citroenzuur).
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.211 kJ (530 kcal) |
| Vet | 33 g |
| waarvan verzadigd | 2,8 g |
| Koolhydraten | 50 g |
| waarvan suikers | 2,7 g |
| Voedingsvezel | 4,4 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 1,5 g |
Bewaren
Droog en donker bewaren. Na openen beperkt houdbaar.