AH Biologisch OerDesem blond ongesneden vriesvers
per stuk
Alleen in de winkel
Liefde & Passie OerDesem heeft een rijsproces van 56 uur en wordt gemaakt van ons eigen natuurlijke desem. Op een stenen ovenvloer gebakken, heeft een smeuig kruim, stevige bite en is vol van smaak
- Heerlijk brood van in Nederland geteeld biologisch graan
- Met de rijke smaak van desem
- Zonder toegevoegde bakkersgist
- Karakteristiek met een lekker knapperige korst
Omschrijving
- Wit tarwe-desembrood
- Skal 001920
- EU-bio-logo
- NL-BIO-01
Inhoud en gewicht
600 Gram
- Portiegrootte:
- 35 gram
- Aantal porties:
- 17
Kenmerken
- Biologisch
- Veganistisch
Ingrediënten
Ingrediënten: tarwebloem*, water, 12% tarwezuurdesem*, volkoren tarwemeel*, gejodeerd zout. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 0,94g per 100 gram EU/niet-EU Landbouw *Van biologische oorsprong.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Tarwe
- Kan bevatten:
- Sesamzaad, Soja, Gerst, Haver, Rogge, Pistachenoot, Walnoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.027 kJ (242 kcal) |
| Vet | 0,9 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| waarvan onverzadigd | 0,4 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan suikers | 1,1 g |
| Voedingsvezel | 3,5 g |
| Eiwitten | 7,8 g |
| Zout | 0,95 g |
Gebruik
- Bereiding:
- laat het brood minimaal 6 uur ontdooien in de verpakking. Tip: haal het brood de avond voor gebruik uit de vriezer. Oven (180ºC): bak het brood in ca. 15 minuten af in het midden van een voorverwarmde oven. Na ontdooiing niet opnieuw invriezen.
Bewaren
In het vriesvak -12°C** 80 dagen na aankoop. In diepvries -18°C*** zie houdbaarheidsdatum.Ten minste houdbaar tot en met: zie bovenzijde. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Na ontdooiing niet opnieuw invriezen.