3
150 g
AH Pasta kaas cinque formaggi
3
150 g
minimaal 7 dagen houdbaar
- Smaak: Vol en romig
- Gemaakt van: gepasteuriseerde koe- en schapenmelk
- Herkomst: Nederland
- Kooktip: Top af met geroosterde hazelnoten & verse rucola
Omschrijving
- Roomkaasbereiding met 20% Goudse kaas oud 48+, 14% Gorgonzola BOB* kaas 48+, 13% Cheddar kaas 48+, 6,3% Pecorino Romano BOB* schapenkaas 35+ en 6,3% Danablu blauwaderkaas 50+
- *Beschermde Oorsprongsbenaming
- Let op, bereid met rauwe melk.
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
150 Gram
- Portiegrootte:
- 75 gram
- Aantal porties:
- 2
Kenmerken
- Glutenvrij
Ingrediënten
Ingrediënten: melk, water, 13% roomkaas, rauwe schapenmelk, room, zout, raapolie, gemodificeerd aardappelzetmeel, voedingszuur (natriumcitraten [E331], citroenzuur [E330]), verdikkingsmiddel (johannesbroodpitmeel [E410]), stremsel, aardappelzetmeel, zuursel, conserveermiddel (kaliumsorbaat [E202], natriumnitraat [E251]), kleurstof (annatto norbixine [E160b(ii)], carotenen [E160a]), blauwschimmelcultuur, witte peper. Waarvan toegevoegde suikers 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout 1,95g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Lactose
- Kan bevatten:
- Mosterd
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.183 kJ (285 kcal) |
| Vet | 24 g |
| waarvan verzadigd | 16 g |
| waarvan onverzadigd | 8,3 g |
| Koolhydraten | 2,1 g |
| waarvan suikers | 0,4 g |
| Voedingsvezel | 0,5 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 1,95 g |
Gebruik
- Bereiding:
- weeg 140 g ongekookte pasta af voor 2 personen en kook deze volgens de instructie op de verpakking. Giet de pasta af en bewaar 5–6 eetlepels van het kookvocht. Meng de pasta in een pan met de inhoud van het bakje pastakaas en voeg het bewaarde kookvocht geleidelijk toe tot de gewenste dikte is bereikt. Verwarm het geheel kort op laag vuur totdat de pastakaas volledig is gesmolten.
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie zijkant, mits gekoeld bewaard (max. 7°C). Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Na openen beperkt houdbaar.