4
200 g
AH Crunchy beans sourcreamsmaak tuinbonen
200 g
Alleen in de winkel
4
200 g
Omschrijving
- Gebakken tuinbonen met zureroomsmaak
- Rijk aan eiwit.
Inhoud en gewicht
200 Gram
- Portiegrootte:
- Per portie (25 g)
- Aantal porties:
- 8
Ingrediënten
Ingrediënten: 80% tuinbonen, zonnebloemolie, specerijen, suiker, vegetarisch WEIpoeder, zout, zeezout, gistextract, YOGHURTpoeder, natuurlijk aroma, voedingszuur (citroenzuur [E330], calciumlactaat [E327], melkzuur [E270]), CRÈME FRAÎCHE, MELKeiwit, peterselie, kleurstof (paprika-extract [E160c]), aroma, BOTERpoeder. Waarvan toegevoegde suikers 0,4 g per 100 g en waarvan toegevoegd zout 0,56 g per 100 g. Allergie-informatie: bevat lactose en melkeiwit. Kan amandel, cashewnoot, hazelnoot, macadamianoot, paranoot, pecannoot, pistachenoot, walnoot en pinda's bevatten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Melk, Lactose
- Kan bevatten:
- Amandel, Noten, Cashewnoot, Hazelnoot, Macadamianoot, Paranoot, Pecannoot, Pistachenoot, Walnoot, Pinda's
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.859 kJ (444 kcal) |
| Vet | 18 g |
| waarvan verzadigd | 1,7 g |
| waarvan onverzadigd | 16 g |
| Koolhydraten | 40 g |
| waarvan suikers | 4 g |
| Voedingsvezel | 11 g |
| Eiwitten | 25 g |
| Zout | 0,63 g |
Gebruik
Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef.
- Serveren:
- Perfect voor bij de borrel, maar ook gewoon lekker tussendoor.
Bewaren
Koel, donker en droog bewaren. Na openen beperkt houdbaar.