Omschrijving
- Geroosterde zwarte bonen met chili- en limoensmaak
Inhoud en gewicht
200 Gram
- Portiegrootte:
- per portie (25g)
- Aantal porties:
- 8
Ingrediënten
Ingrediënten: 96% zwarte SOJAboon, zonnebloemolie, specerijen (o.a. 0,02% chili), zout, suiker, gistextract, poeder (azijn, 0,04% limoen, tomaat), kruiden, extract (0,01% capsicum, 0,01% chili), 0,01% limoenolie, extract van paprika, antiklontermiddel (siliciumdioxide [E551]). Waarvan toegevoegde suikers 0,3 g per 100 g en waarvan toegevoegd zout 0,36 g per 100 g. Allergie-informatie: bevat soja. Kan amandel, cashewnoot, hazelnoot, macadamianoot, paranoot, pecannoot, pistachenoot, walnoot en pinda's bevatten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Soja
- Kan bevatten:
- Pinda's, Amandel, Cashewnoot, Hazelnoot, Macadamianoot, Paranoot, Pecannoot, Pistachenoot, Walnoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.746 kJ (419 kcal) |
| Vet | 19 g |
| waarvan verzadigd | 3 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 5,2 g |
| Voedingsvezel | 22 g |
| Eiwitten | 39 g |
| Zout | 0,5 g |
Gebruik
Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef.
- Serveren:
- Perfect voor bij de borrel, maar ook gewoon lekker tussendoor.
Bewaren
Koel, donker en droog bewaren. Na openen beperkt houdbaar.