4
150 g
AH Notenmix abrikoos kokos 3-pack
150 g
Alleen in de winkel
4
150 g
Heerlijke noten met een volle, smaakvolle bite. Voor ieder moment waarop je zin hebt in iets lekkers.
- Perfect voor bij de borrel, maar ook gewoon lekker tussendoor.
- Onze noten zijn vol smaak en van nature rijk aan onverzadigde vetten. De maximale portiegrootte is een handje (25 gram) per dag.
- Mix van pecannoten, pistachenoten en pinda’s met abrikoos en kokos.
Omschrijving
- Mix van ongebrand, ongezouten pecannoten, geroosterde pinda’s, pistachenoten, 9,9% gedroogde abrikozen en 3% gedroogde kokos
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
150 Gram
- Portiegrootte:
- 25 gram
- Aantal porties:
- 6
Kenmerken
- Veganistisch
- Glutenvrij
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: 35% pecannoot, 32% pinda, 20% pistachenoot, gedroogde abrikoos, gedroogde kokos, rijstebloem, conserveermiddel (zwaveldioxide [E220 (sulfiet)]). Waarvan toegevoegde suikers gemiddeld 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout gemiddeld 0g per 100 gram
Allergie-informatie
- Bevat:
- Pinda's, Sulfieten, Pecannoot, Pistachenoot
- Kan bevatten:
- Amandel, Cashewnoot, Hazelnoot, Macadamianoot, Paranoot, Walnoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.576 kJ (623 kcal) |
| Vet | 53 g |
| waarvan verzadigd | 8,9 g |
| waarvan onverzadigd | 44 g |
| Koolhydraten | 17 g |
| waarvan suikers | 9,4 g |
| Voedingsvezel | 6,8 g |
| Eiwitten | 16 g |
| Zout | 0,03 g |
Gebruik
Let op, kleine kinderen kunnen zich in noten verslikken.Let op, kleine kinderen kunnen zich in pinda’s verslikken.
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie achterzijde. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Koel, donker en droog bewaren. De verpakking goed sluiten na gebruik.
Herkomst
Land van oorsprong: mix van EU en niet-EU noten/vruchten