4
150 g
AH Notenmix dadel rozijn 3-pack
150 g
Alleen in de winkel
4
150 g
Heerlijke noten met een volle, smaakvolle bite. Voor ieder moment waarop je zin hebt in iets lekkers.
- Perfect voor bij de borrel, maar ook gewoon lekker tussendoor.
- Onze noten zijn vol smaak en van nature rijk aan onverzadigde vetten. De maximale portiegrootte is een handje (25 gram) per dag.
- Mix van hazelnoten, cashewnoten en pompoenpitten met dadels en rozijnen.
Omschrijving
- Mix van ongezouten, geroosterde cashewnoten, hazelnoten, pompoenpitten, 13% rozijnen en 7% gedroogde dadels
- Verpakt onder beschermende atmosfeer.
Inhoud en gewicht
150 Gram
- Portiegrootte:
- 25 gram
- Aantal porties:
- 6
Kenmerken
- Rainforest Alliance people & nature
- Veganistisch
- Glutenvrij
- Lactosevrij
Ingrediënten
Ingrediënten: 45% cashewnoot°, 21% hazelnoot°, 14% pompoenpit, rozijn, gedroogde dadel, rijstebloem, zonnebloemolie. Waarvan toegevoegde suikers gemiddeld 0g per 100 gram en waarvan toegevoegd zout gemiddeld 0g per 100 gram °Rainforest Alliance gecertificeerd. Zie voor meer informatie ra.org
Allergie-informatie
- Bevat:
- Cashewnoot, Hazelnoot
- Kan bevatten:
- Pinda's, Amandel, Macadamianoot, Pecannoot, Paranoot, Pistachenoot, Walnoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2.359 kJ (568 kcal) |
| Vet | 41 g |
| waarvan verzadigd | 6,4 g |
| waarvan onverzadigd | 32 g |
| Koolhydraten | 30 g |
| waarvan suikers | 17 g |
| Voedingsvezel | 5,4 g |
| Eiwitten | 17 g |
| Zout | 0,05 g |
Gebruik
Let op, kleine kinderen kunnen zich in noten verslikken.
Bewaren
Ten minste houdbaar tot en met: zie achterzijde. Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef. Koel, donker en droog bewaren. De verpakking goed sluiten na gebruik.
Herkomst
Land van oorsprong: mix van EU en niet-EU noten/vruchten