3
200 g
AH Crunchy beans chilismaak peulvruchtenmix
200 g
Alleen in de winkel
3
200 g
Omschrijving
- Mix van geroosterde edamame bonen en gebakken kikkererwten en tuinbonen met zoete chilismaak
- Rijk aan eiwit. Onze peulvruchtenmix zit boordevol vezels én eiwitten.
Inhoud en gewicht
200 Gram
- Portiegrootte:
- Per portie (25 g)
- Aantal porties:
- 8
Ingrediënten
Ingrediënten: 44% SOJAboon, 26% kikkererwt, 20% tuinboon, zonnebloemolie, zout, suiker, tomatenpoeder, maltodextrine, specerijen, natuurlijk aroma, zuurteregelaar (citroenzuur [E330]), kleurstof (paprika-extract [E160c]), oregano. Waarvan toegevoegde suikers gemiddeld 0,2 g per 100 g en waarvan toegevoegd zout gemiddeld 0,25 g per 100 g. Allergie-informatie: bevat soja. Kan amandel, cashewnoot, hazelnoot, macadamianoot, paranoot, pecannoot, pistachenoot, walnoot en pinda's bevatten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Soja
- Kan bevatten:
- Pinda's, Amandel, Noten, Cashewnoot, Hazelnoot, Macadamianoot, Paranoot, Pecannoot, Pistachenoot, Walnoot
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.785 kJ (427 kcal) |
| Vet | 17 g |
| waarvan verzadigd | 2,4 g |
| waarvan onverzadigd | 13 g |
| Koolhydraten | 30 g |
| waarvan suikers | 4,5 g |
| Voedingsvezel | 17 g |
| Eiwitten | 30 g |
| Zout | 0,48 g |
Gebruik
Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef.
- Serveren:
- Perfect voor bij de borrel, maar ook gewoon lekker tussendoor.
Bewaren
Koel, donker en droog bewaren. Na openen beperkt houdbaar.