Mr. BigMouth Premium brioche
4 stuks
Alleen in de winkel
Na levering
minimaal 9 dagen houdbaar
De mr. Big mouth Premium brioche bun tilt elke burger naar een hoger niveau. Gemaakt met boter en ei voor een rijke smaak en gouden kleur. Zacht, fluffy en ready-to-eat. Nog beter na een korte toast.
- Authentiek brioche recept met boter en ei
- Zachte, luchtige brioche textuur
- Luxe basis voor burgers
- Ready-to-eat, perfect na toasten
Omschrijving
- MrBigMouth PREMIUM BRIOCHE BUN
Inhoud en gewicht
4 Stuks
Kenmerken
- Groene Punt
- Recyclebaar
Ingrediënten
Ingrediënten: TARWEbloem, water, suiker, koolzaadolie, gist, glazuur (water, erwteiwit, zonnebloemolie, dextrose, maltodextrine, maïszetmeel), TARWEGLUTEN, boter (MELK) (1,4%), gedroogd TARWEzuurdesem (TARWEbloem, zuurdesemcultuur), heelEIpoeder (1,1%), magere MELKpoeder (0,8%), zout, natuurlijk aroma, wortelconcentraat, meelverbeteraar (E300), ethylalcohol. Kan bevatten: sesamzaad.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Glutenbevattende Granen, Tarwe, Melk, Eieren
- Kan bevatten:
- Sesamzaad
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.249 kJ (296 kcal) |
| Vet | 7,7 g |
| waarvan verzadigd | 1,4 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Eiwitten | 6,2 g |
| Zout | 0,86 g |
| Voedingsvezel | 3 g |
Gebruik
- Serveren:
- Toast 2 minuten aan elke kant in een broodrooster, of verwarm 1-2 minuten in een oven op 180°C.
Bewaren
Bewaren op een koele, droge plaats, niet in direct zonlicht. Bewaar het product in de originele verpakking tot consumptie. Na opening de zak goed sluiten en binnen 48 uur consumeren.
Contactgegevens
Leverancier
Lantmannen Unibake Londerzeel
Nijverheidsstraat 3, 1840 Londerzeel