Broodje pulled paddo's

Pulled pork kennen we allemaal wel, maar wist je dat je paddenstoelen ook op deze manier kunt maken?

420 kcal

10 min. bereiden, 20 min. oventijd

3.9/5

(37)

Ingrediënten

Aantal personen

Aantal personen: 4

  • 4 eetlepel ketchup

  • 6 eetlepel appelciderazijn

  • 2 eetlepel donkere basterdsuiker

  • 2 theelepel Tabasco chipotle

  • 1 theelepel gerookt paprikapoeder

  • 500 gram koningsoesterzwammen

  • 200 gram gesneden spitskool

  • 150 gram peen julienne

  • 4 eetlepel mayonaise

  • 1 eetlepel Heinz gele mosterd

  • 1 eetlepel vloeibare honing

  • 10 gram peterselie

  • 4 vloerkadetten

Dit heb je nodig

  • lage ovenschaal (20 x 30 cm)


Ontdek meer van dit soort gerechten

Ook te zien in

Mei 2017 - Mei 2017

Aan de slag

  1. Verwarm de oven voor op 200 °C. Doe de ketchup, de azijn, de basterdsuiker, tabasco en de paprikapoeder in een pan en breng aan de kook. Laat de saus 2 min. zachtjes koken en neem van het vuur. Trek de koningsoesterzwammen in draden van ca. een ½ cm dik uit elkaar en leg ze in een ovenschaal. Besprenkel met de saus en bak 20 min. in de oven. Schep halverwege om.

  2. Doe de kool en peen julienne in een schaal. Meng de mayonaise, mosterd, honing en de rest van de azijn tot dressing en schep door de kool. Snijd de peterselie fijn en meng door de koolsalade. Snijd de vloerkadetten open. Neem de pulled paddenstoelen uit de oven en schep nog een keer om. Verdeel ze over de broodjes en schep er een lepel koolsalade op.

  • serveertipServeer de rest van de salade er apart bij.

Wat vond je van dit recept?

Voedingswaarden

energie420 kcal

koolhydraten45 g

natrium560 mg

eiwit12 g

vet16 g

waarvan verzadigd2 g

vezels7 g


Gerelateerde recepten

Broodje pulled paddo's

Pulled pork kennen we allemaal wel, maar wist je dat je paddenstoelen ook op deze manier kunt maken?

hoofdgerecht

4 personen

420 kcal

10 min. bereiden

20 min. oventijd

Aan de slag

  • Verwarm de oven voor op 200 °C. Doe de ketchup, de azijn, de basterdsuiker, tabasco en de paprikapoeder in een pan en breng aan de kook. Laat de saus 2 min. zachtjes koken en neem van het vuur. Trek de koningsoesterzwammen in draden van ca. een ½ cm dik uit elkaar en leg ze in een ovenschaal. Besprenkel met de saus en bak 20 min. in de oven. Schep halverwege om.

  • Doe de kool en peen julienne in een schaal. Meng de mayonaise, mosterd, honing en de rest van de azijn tot dressing en schep door de kool. Snijd de peterselie fijn en meng door de koolsalade. Snijd de vloerkadetten open. Neem de pulled paddenstoelen uit de oven en schep nog een keer om. Verdeel ze over de broodjes en schep er een lepel koolsalade op.

serveertip:Serveer de rest van de salade er apart bij.

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

Ingrediënten

(Op basis van 4 personen)

4 el ketchup

6 el appelciderazijn

2 el donkere basterdsuiker

2 tl Tabasco chipotle

1 tl gerookt paprikapoeder

500 g koningsoesterzwammen

200 g gesneden spitskool

150 g peen julienne

4 el mayonaise

1 el Heinz gele mosterd

1 el vloeibare honing

10 g peterselie

4 vloerkadetten

Dit heb je nodig

  • lage ovenschaal (20 x 30 cm)