Pasta carbonara voor 1
Deze spaghetti carbonara houd je lekker voor jezelf!

Advertentie
Ingrediënten
Let op! Je wijkt af van het aantal personen waarvoor dit recept ontwikkeld is. Bereiding, video, kook- en oventijden en keukenspullen kunnen hierdoor ook afwijken. Lees de tips
- 100 g spaghetti
- 50 g gerookte spekreepjes
- 25 g Parmezaanse kaas
- 5 g verse platte peterselie
- 1 klein ei
Advertentie
Bereiden
- Kook de spaghetti volgens de aanwijzingen op de verpakking beetgaar. Giet af maar bewaar een kopje kookvocht. Bewaar de pasta van het vuur af. Verhit ondertussen een koekenpan zonder olie of boter en bak de spekreepjes op middelhoog vuur 5 min.
- Rasp ondertussen de kaas. Snijd de peterselie fijn. Klop het ei los in een kommetje. Voeg 15 g kaas toe en breng royaal op smaak met versgemalen peper.
- Voeg de spekreepjes inclusief het bakvet toe aan de pasta. Roer er het eimengsel door. Voeg als de pasta te droog is wat kookvocht toe. Verdeel de pasta over een diep bord. Bestrooi met de peterselie en de rest van de kaas.
combinatietip:
Lekker met een salade van gebakken cherrytomaatjes en rucola.
Advertentie
Voedingswaarden (per eenpersoonsportie)
- energie 575 kcal
- eiwit 31 g
- koolhydraten 55 g
-
vet 25 g
waarvan verzadigd 11 g - natrium 840 mg
- vezels 3 g
Ook te zien in
Pasta carbonara voor 1
terug naar receptLet op! Je wijkt af van het aantal personen waarvoor dit recept ontwikkeld is. Bereiding, video, kook- en oventijden en keukenspullen kunnen hierdoor ook afwijken. Lees de tips
Pasta carbonara voor 1
- 100 g spaghetti
Kook de spaghetti volgens de aanwijzingen op de verpakking beetgaar. Giet af maar bewaar een kopje kookvocht. Bewaar de pasta van het vuur af.
- 50 g gerookte spekreepjes
Verhit ondertussen een koekenpan zonder olie of boter en bak de spekreepjes op middelhoog vuur 5 min.
- 25 g Parmezaanse kaas
- 5 g verse platte peterselie
Rasp ondertussen de kaas. Snijd de peterselie fijn.
- 1 klein ei
Klop het ei los in een kommetje. Voeg 15 g kaas toe en breng royaal op smaak met versgemalen peper.
Voeg de spekreepjes inclusief het bakvet toe aan de pasta. Roer er het eimengsel door.
Voeg als de pasta te droog is wat kookvocht toe. Verdeel de pasta over een diep bord. Bestrooi met de peterselie en de rest van de kaas.
combinatietip:
Lekker met een salade van gebakken cherrytomaatjes en rucola.