3
200 g
AH Crunchy beans jalapeño edamame boontjes
200 g
Alleen in de winkel
3
200 g
Omschrijving
- Geroosterde edamameboontjes met jalapeñosmaak
- Rijk aan eiwit. Onze edamame boontjes zit boordevol vezels én eiwitten.
Inhoud en gewicht
200 Gram
- Portiegrootte:
- Per portie (25 g)
- Aantal porties:
- 8
Ingrediënten
Ingrediënten: 97% SOJAboon, zonnebloemolie, zout, specerijen (o.a. 0,1% jalapeño), azijnpoeder, suiker, rijstebloem, gistextract, aroma, voedingszuur (citroenzuur [E330]), peterselie, capsicumextract, kleurstof (paprika-extract [E160c]). Waarvan toegevoegde suikers 0,2 g per 100 g en waarvan toegevoegd zout 0,45 g per 100 g. Allergie-informatie: bevat soja. Kan amandel, cashewnoot, hazelnoot, macadamianoot, paranoot, pecannoot, pistachenoot, walnoot en pinda's bevatten.
Allergie-informatie
- Bevat:
- Soja
- Kan bevatten:
- Noten, Amandel, Cashewnoot, Hazelnoot, Macadamianoot, Paranoot, Pecannoot, Pistachenoot, Walnoot, Pinda's
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1.763 kJ (423 kcal) |
| Vet | 19 g |
| waarvan verzadigd | 3 g |
| waarvan onverzadigd | 15 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| waarvan suikers | 5,8 g |
| Voedingsvezel | 22 g |
| Eiwitten | 38 g |
| Zout | 0,65 g |
Gebruik
Vaak goed na deze datum. Kijk, ruik en proef.
- Serveren:
- Perfect voor bij de borrel, maar ook gewoon lekker tussendoor.
Bewaren
Koel, donker en droog bewaren. Na openen beperkt houdbaar.