Couscoussalade met raapstelen

Zodra we de eerste raapstelen zien liggen, is de lente begonnen. Een beetje pittig en heerlijk door de couscous!

520 kcal

20 min. bereiden

3/5

(104)

Ingrediënten

Aantal personen

2019 nr. 03 - Lentegroen

2015 nr. 04 - Happy food

2020 week 17-18 - 2020 week 17-18

2019 week 13-14 - 2019 week 13-14

Aan de slag

  1. Boen de sinaasappel schoon, rasp de oranje schil en pers de vrucht uit. Vul het sap aan met water tot 500 ml (per 4 personen) en breng samen met de ras el hanout aan de kook.

  2. Doe de couscous en het sinaasappelrasp in een kom en schenk het hete sinaasappelwater erover. Roer door en laat 5 min. staan. Roer de couscous los met een vork. Roer de olie en olijven erdoor. Breng de couscous op smaak met peper.

  3. Halveer de romaatjes, snijd de radijsjes in vieren en snijd de raapstelen grof. Schep de romaatjes, radijs en raapstelen door de couscous. Snijd de limoen in partjes. Verdeel de cottagecheese erover en serveer met de limoen.

  • variatietipIn plaats van raapstelen kun je ook 85 g rucola gebruiken. Raapstelen zijn een echte voorjaarsgroente. Mocht het mooie weer wat later komen, dan liggen de raapstelen wat later in de winkel.
  • Couscoussalade met raapstelen

    Instructievideo - 02:31 min.

  • Citrus snijden

    Instructievideo - 01:15 min.

Wat vond je van dit recept?

Couscoussalade met raapstelen

Zodra we de eerste raapstelen zien liggen, is de lente begonnen. Een beetje pittig en heerlijk door de couscous!

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

logo

Dit heb je nodig