Speculoos-tiramisu in een glaasje

In dit feestelijke recept komen de werelden van speculoos en tiramisu harmonieus samen. De speculoos voegt een mooie, warme smaak toe aan de (op zichzelf al heerlijke) tiramisu.

350 kcal

15 min. bereiden

3.9/5

(25)

Ingrediënten

Aantal porties

Aantal porties: 4

  • 120 ml espresso

  • 250 gram plantaardige kokos gurt ongezoet

  • 150 gram soja-topping

  • 60 gram poedersuiker

  • 0.5 theelepel vanille-extract

  • 8 Lotus Biscoff speculooskoeken

  • 2 theelepel cacaopoeder

Dit heb je nodig

  • spuitzak


Aan de slag

  1. Laat de espresso afkoelen. Meng de kokos gurt met de soja-topping, poedersuiker en het vanille-extract en doe in de spuitzak.

  2. Breek de helft van de speculooskoeken in stukjes en verdeel over de glaasjes. Schenk de espresso erover en spuit het kokos-sojamengsel erover. Bestrooi met de cacaopoeder en steek de rest van speculooskoeken erin.

Wat vond je van dit recept?

Voedingswaarden

energie350 kcal

koolhydraten35 g

waarvan suikers25 g

natrium80 mg

eiwit2 g

vet22 g

waarvan verzadigd17 g

vezels1 g


Gerelateerde recepten

Speculoos-tiramisu in een glaasje

In dit feestelijke recept komen de werelden van speculoos en tiramisu harmonieus samen. De speculoos voegt een mooie, warme smaak toe aan de (op zichzelf al heerlijke) tiramisu.

nagerecht

4 porties

350 kcal

15 min. bereiden

Aan de slag

  • Laat de espresso afkoelen. Meng de kokos gurt met de soja-topping, poedersuiker en het vanille-extract en doe in de spuitzak.

  • Breek de helft van de speculooskoeken in stukjes en verdeel over de glaasjes. Schenk de espresso erover en spuit het kokos-sojamengsel erover. Bestrooi met de cacaopoeder en steek de rest van speculooskoeken erin.

variatietip:Met wat kleine twists maak je een feestelijk gerecht dat iedereen aan tafel kan eten: met matcha (https://www.ah.nl/allerhande/recept/R-R1200627), klassiek (https://www.ah.nl/allerhande/recept/R-R1200625) of voor kinderen (https://www.ah.nl/allerhande/recept/R-R1200626).

algemeen:Meer weten over kooktechnieken (https://www.ah.nl/allerhande/artikelen/kooktechnieken)?

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

Ingrediënten

(Op basis van 4 porties)

120 ml espresso

250 g plantaardige kokos gurt ongezoet

150 g soja-topping

60 g poedersuiker

½ tl vanille-extract

8 Lotus Biscoff speculooskoeken

2 tl cacaopoeder

Dit heb je nodig

  • spuitzak