Spek-geitenkaaspannenkoek met appelsalade

755 kcal

30 min. bereiden

3.7/5

(71)

Ingrediënten

Aantal personen

Aantal personen: 4

  • 200 gram pannenkoekenmix

  • 400 ml halfvolle melk

  • 1 middelgroot scharrelei

  • 200 gram magere gerookte spekreepjes

  • 3 appels

  • 1 ui

  • 4 eetlepel traditionele olijfolie

  • 1 eetlepel azijn

  • 150 gram zachte geitenkaas honing

  • 1 zakje eikenbladslamelange

Ontdek meer van dit soort gerechten

Ook te zien in

2007 week 02-03 - 2007 week 02-03

Aan de slag

  1. Mix het pannenkoekenbeslag met de melk en ei volgens de aanwijzingen op de verpakking. Bak in een droge koekenpan de sprekreepjes half knapperig en laat uitlekken op keukenpapier. Was de appels, halveer, verwijder klokhuis en snijd in partjes. Snijd de ui in halve ringen.

  2. Roer een dressing van olie, azijn, zout en peper. Roer het spek door het pannenkoekenbeslag. Verhit in een koekenpan de olie en bak 4 pannenkoeken van het beslag.

  3. Keer de pannenkoek en strooi een kwart van de geitenkaas erover. Dek af met een pan en laat de kaas smelten. Meng de sla met de appel, ui en dressing. Verdeel de pannenkoeken over de borden en schep de salade erop.

Wat vond je van dit recept?

Voedingswaarden

energie755 kcal

koolhydraten54 g

eiwit24 g

vet49 g


Gerelateerde recepten

Spek-geitenkaaspannenkoek met appelsalade

hoofdgerecht

4 personen

755 kcal

30 min. bereiden

Aan de slag

  • Mix het pannenkoekenbeslag met de melk en ei volgens de aanwijzingen op de verpakking. Bak in een droge koekenpan de sprekreepjes half knapperig en laat uitlekken op keukenpapier. Was de appels, halveer, verwijder klokhuis en snijd in partjes. Snijd de ui in halve ringen.

  • Roer een dressing van olie, azijn, zout en peper. Roer het spek door het pannenkoekenbeslag. Verhit in een koekenpan de olie en bak 4 pannenkoeken van het beslag.

  • Keer de pannenkoek en strooi een kwart van de geitenkaas erover. Dek af met een pan en laat de kaas smelten. Meng de sla met de appel, ui en dressing. Verdeel de pannenkoeken over de borden en schep de salade erop.

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

Ingrediënten

(Op basis van 4 personen)

200 g pannenkoekenmix

400 ml halfvolle melk

1 middelgroot scharrelei

200 g magere gerookte spekreepjes

3 appels

1 ui

4 el traditionele olijfolie

1 el azijn

150 g zachte geitenkaas honing

1 zakje eikenbladslamelange

Dit heb je nodig