Pizza spinazie

Voor de kaasliefhebbers die zin hebben in een makkelijke pizza: deze pizza spinazie met maar liefst 4 soorten kaas!

1200 kcal

10 min. bereiden, 20 min. oventijd

pittig

3.6/5

(227)

Ingrediënten

Aantal personen

Aantal personen: 2

  • 520 gram koelvers pizzadeeg

  • 150 gram ricotta

  • 1 bol Italiaanse mozzarella

  • 50 gram verse spinazie

  • 60 gram gorgonzola

  • 50 gram Parmezaanse kaas

  • 2 theelepel olijfolie chilipeper in fles

Dit heb je nodig

  • bakplaten en/of roosters (bekleed met aluminiumfolie)

  • bakpapier

  • dunschiller


Ontdek meer van dit soort gerechten

Ook te zien in

2009 nr. 08 - Echt Italiaans

maart 2025 - maart 2025

Aan de slag

  1. Verwarm de oven voor op 220 °C. Rol elke rol pizzadeeg uit op een met bakpapier beklede bakplaat. Bestrijk de pizzabodems met de ricotta.

  2. Scheur de mozzarella grof en verdeel over de pizza’s. Verdeel de spinazie erover en verkruimel de gorgonzola erboven. Bak de pizza’s 15-20 min. in het midden van de oven.

  3. Schaaf ondertussen de Parmezaanse kaas met de dunschiller. Haal de pizza’s uit de oven, bestrooi met de Parmezaanse kaas en besprenkel met chiliolie naar smaak.

  • Ui snipperen

    Instructievideo - 00:52 min.

Wat vond je van dit recept?

Voedingswaarden

energie1200 kcal

koolhydraten126 g

waarvan suikers5 g

natrium1840 mg

eiwit49 g

vet54 g

waarvan verzadigd38 g

vezels7 g


Gerelateerde recepten

Pizza spinazie

Voor de kaasliefhebbers die zin hebben in een makkelijke pizza: deze pizza spinazie met maar liefst 4 soorten kaas!

hoofdgerecht

2 personen

1200 kcal

10 min. bereiden

20 min. oventijd

Aan de slag

  • Verwarm de oven voor op 220 °C. Rol elke rol pizzadeeg uit op een met bakpapier beklede bakplaat. Bestrijk de pizzabodems met de ricotta.

  • Scheur de mozzarella grof en verdeel over de pizza’s. Verdeel de spinazie erover en verkruimel de gorgonzola erboven. Bak de pizza’s 15-20 min. in het midden van de oven.

  • Schaaf ondertussen de Parmezaanse kaas met de dunschiller. Haal de pizza’s uit de oven, bestrooi met de Parmezaanse kaas en besprenkel met chiliolie naar smaak.

combinatietip:Lekker met een groene salade.

variatietip:Ook heel lekker met zelfgemaakt pizzadeeg (https://www.ah.nl/allerhande/recept/R-R1189021).

algemeen:Meer weten over kooktechnieken (https://www.ah.nl/allerhande/artikelen/kooktechnieken)?

Lekker van Albert Heijn: /allerhande

Ingrediënten

(Op basis van 2 personen)

520 g koelvers pizzadeeg

150 g ricotta

1 bol Italiaanse mozzarella

50 g verse spinazie

60 g gorgonzola

50 g Parmezaanse kaas

2 tl olijfolie chilipeper in fles

Dit heb je nodig

  • bakplaten en/of roosters (bekleed met aluminiumfolie)

  • bakpapier

  • dunschiller